BİZ KİMİZ

 

Salda gençlik festivali, THEF Organizasyon tarafından düzenlenmektedir. 

 

THEF ORGANİZASYON HAKKINDA 

 • 2010 yılında üniversite öğrencileri tarafından kurulan PAÜGEZİ, binlerce genci hayallerine kavuşturmak ve ülke turizmine katkıda bulunmak amacıyla bugüne kadar yoluna devam etmiştir. Daha profesyonel bir hizmet yolunda 2016’da hizmet kalitesini arttırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla KOSGEB desteği alarak PAÜGEZİ Turizmi (THEF Organizasyon Turizm iç ve Dış Tic. Ltd. Şti.) kurmuştur. 

 • THEF ORGANİZASYON; gerek kültürel gerek eğlenceli turlarıyla her yıl ortalama 8000 üniversiteli genci ülkemizin farklı bölgelerini gezdirmenin verdiği heyecanla ve katılımcılardan gelen pozitif dönütlerle hayallerine bir adım daha yaklaşarak yeni hedefler belirlemiştir. 

 • THEF ORGANİZASYON; düzenlediği konser ve parti organizasyonlarıyla da her yıl ortalama 10.000 gencin eğlenmesi için ortam hazırlıyor. Koray Avcı, Manuş Baba, Haluk Levent, Resul Dindar ve Pera gibi sanatçılarla da yerelde dev konserler gerçekleştirildi. 

 • THEF ORGANİZASYON; Tur ve münferit satış, uçak bileti, otobüs bileti, festival, konser organizasyonları, sosyal medya ve reklamcılık gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.  


  Facebook: paugeziturizm 

  Instagram: paugezi

  Twitter:      paaugezi 

  Web: www.paugezi.com